تبلیغات
 FARA DOWNLOAD - نصب و فعال سازی اینترنت همراه اول

نصب و فعال سازی اینترنت همراه اول

147821483_6652785791


در این آموزش طریقه نصب و فعال سازی اینترنت همراه اول برای دوستانی که تازه سیمکارت خریدن یا کسانی که نمیدونن چطور باید اینترنت گوشیشون رو فعال یا نصب کنن گذاشته میشه.

خب بریم سراغ آموزش

در ابتدای کار شما به یه گوشی هوشمند یا گوشی که قابلیت نصب و فعال سازی اینترنت رو داشته باشه نیاز دارید که الحمدلله الان گوشی های آندرویدی به وفور یافت میشه.
میپرسین چطور بفهمیم؟ خب خیلی راحته برید تو تنظیمات اگه تنظیماتی مربوط به اینترنت یا نقطه اتصال بود بفهمید که گوشیتون قابلیت نصب و فعال سازی اینترنت رو داره جدا از اون وجود آیکون اینترنت در منوی گوشی خودش تاییدی بر این ادعاست.

خب برای نصب و فعال سازی اینترنت همراه اول باید کد #32*10* رو از شماره گیر گوشی شماره گیری کنید و با کلیک بر روی گزینه تماس کد اجرا میشه و پس از دوثانیه پیغامی از سرور میاد که باید با زدن و ارسال شماره 2 به قسمت خدمات اصلی برید بعد از اون با شماره گیری و ارسال شماره 3 به قسمت اینترنت در آخر هم شماره گیری و ارسال شماره 1 مبنی بر فعال سازی که پس از چند دقیقه پیامی مبنی بر فعال سازی اینترنتتون به گوشیتون میاد.
خب حالا نصف کار انجام شد

 نصب تنظیمات اینترنت خیلی راحت تر از موارد بالاست
فقط کافیه داخل پیام رسانیتون یه اس ام اس به شماره 8008 بفرستین و داخل پیام هم مدل گوشی رو بنویسید مثال(Nokia 5233)(الیته فرقی نداره مدل گوشی خودتون باشه یا نه چون هیچ ربطی به سرعت اینترنت و اینا نداره)
حالا تنظیمات اینترنت برای شما ارسال میشه و با کلیک بر روی اون و زدن پین کد 1234 تنظیمات راحت نصب میشه و اگر میخواد ببینید که نصب شده یا نه به قسمت اینترنت گوشی و نقاط دستیابی برید اونجا قابل مشاهده است.
حالا یه پیام متنی البته پس از چند دقیقه براتون میاد که شمارو راهنمایی میکنه بله رو بفرستید به همون شماره ای که مدل گوشیتون رو فرستادید پس شما هم همین کار رو بکنید!
پس از چند دقیقه تنظیمات ام ام اس براتون میاد و باید با پین کد 1234 اون رو هم مانند تنظیمات اینترنت سیو بکنید

در آخر هم با فعال سازی داده اتصال یا اینترنت آیکون E یا GPRS یا 3G یا 4G یا هم +H یا H خالی براتون میاد بر روی آنتن گوشیتون که نشان از وصل شدن اینترنت گوشیتونه.

خب دوستان میپرسند برای گوشیهای چینی یا گوشیهایی که سیستم همراه اول اوانرو نداره که تنظیمات اینترنت رو بفرسته چیکار کنیم؟!

باید بگم که اینم کار راحتیه و باید در قسمت تنظیمات گوشی به قسمت mobile network یا اینترنت گوشی برید و روی گزینه acces point names  کلیک کرده و بر روی آیگون + که داخل دایره هست کلیک کنید پس از باز شدن نقطه اتصال دستی در قسمت name به این صورت بنویسید MCI INTERNET در قسمت Port هم عدد 8080 رو سیو کنید و ok رو بزنید حالا باید بر روی سه تا نقطه بالا سمت راست کلیک کنید و روی save بزنید تا تنظیمات سیو بشه پس از اونم اینترنت یا نقطه اتصال گوشی رو فعال کنید و از اینترنت همراه اول لذت ببرید.

کپی برداری بدون ذکر منبع حرام


نظر هم یادتون نره


مدیریت وبلاگ فرا دانلودآخرین ویرایش:
چهارشنبه سی و یکم خرداد 1396 ساعت 02 و 42 دقیقه و 33 ثانیه